Oxford, United Kingdom

Profil školy

Jazyková škola sa nachádza priamo v centre známeho anglického univerzitného mesta Oxford. Škola je jednoducho dostupná všetkými formami verejnej dopravy s priamou dostupnosťou k ubytovacím kapacitám pre študentov. Všetci lektori majú ukončené univerzitné vzdelanie, uznávanú kvalifikáciu potrebnú pre vzdelávanie v oblasti jazykov a bohaté praktické skúsenosti vo výučbe ako doma tak i v zahraničí. Jazyková škola má akreditáciu The British Council a je člen English UK Member.

Typy jazykových kurzov
General English

Základom je komunikácia so zameraním na rozvíjanie základných jazykových zručností, ktorými sú rozprávanie, písanie, čítanie a počúvanie. Prirodzenou súčasťou je i dôraz na gramatiku. Vyučovanie prebieha hravou a interaktívnou formou v príjemnej priateľskej atmosfére. Kurz je možné začať v ľubovoľný pondelok, vo variantoch štandardný (20h.) alebo intenzívny (30h.), pričom účastník je zaradený do kurzu na základe vstupného testu.

Business English

Kurz sa zameriava na rozvoj jazykových zručností a funkčného jazyka v biznis prostredí v rôznorodých kľúčových oblastí biznisu, jeho kontextu a situáciách. Určené sú najmä pre ľudí z firemného prostredia. Pozornosť je venovaná obchodným rokovaniam a vyjednávaniu, prezentáciám, používaniu odbornej terminológie a písomnému prejavu.

IELTS/Cambridge Exam Preparation

Prípravné kurzy k skúškam sú zamerané na uplatňovanie testovacích techník, ktoré sú potrebné pre úspešné zvládnutie testov. Jazyková škola má akreditáciu pre vykonávanie skúšok a študent má možnosť po absolvovaní vykonať skúšku.

Junior Summer Programme

Kombinácia jazykovej výučby a kultúrnych i spoločenských aktivít a hier pre deti vo veku od 14-17 rokov v dĺžke od 2-8 týždňov je ideálny spôsob pre zmysluplné prázdniny. Pre deti je pripravený kompletný program a dospelý sprievodca ich voľným časom a aktivitami.

English for Specific Purposes
  • English for Medicine
  • Legal English
  • Teacher Training Programme
Kontaktujte nás pre cenovú kalkuláciu
Dopravné spojenie

British Airways: Vienna (VIE) - London Heathrow (LHR)
Austrian Airlines: Vienna (VIE) - London Heathrow (LHR) / Birmingham (BHX)
Ryanair: Bratislava (BTS) / Košice (KSC) - London Stansted (STN)
Ryanair: Bratislava (BTS) - Birmingham (BHX)
EasyJet: Vienna (VIE) - London Gatwick (LGW)
Lauda: Vienna (VIE) - London Stansted (STN) / Birmingham (BHX)

Fotogaléria

Stále nie ste rozhodnutý? Pozrite si Vaše budúce miesto pre Váš jazykový pobyt na fotkách. Vaše predstavy tak nadobudnú konkrétne črty...