Astris Language School
Bratislava
e-mail
: office@astris-school.com
infolinka: +421-904-111986


...express your ideas
 
   
 


St. Julians, Malta


Profil školy a druh jazykových kurzov

Jazyková škola sa nachádza neďaleko mesta St. Julian's a blízko veľkej zábavnej časti Paceville, kde nájdu pestré vyžitie všetky vekové kategórie v mnohých kluboch, reštauráciach a podnikoch. Škola sa nachádza v tichej, pokojnej časti San Gwann kúsok od St. Julian's s množstvom kaviarní a výborných reštaurácií so stredomorskou kuchyňou. Škola je menšieho rodinného typu s dôrazom na individuálny prístup k študentom a ich potrebám. Ubytovanie je zabezpečené buď v študentskej rezidencii hneď vedľa školy, alebo v hostiteľských rodinách v blízkom okolí  s priamou dostupnosťou pár minút pešo. Stravovanie je zabezpečené formou polopenzie. Lektori školy sú plne kvalifikovaní a licencovaní Ministerstvom školstva s niekoľkoročnými skúsenosťami vo výučbe jazyka. Jazykové štúdium na Malte ponúka ideálnu kombináciu aktívnej dovolenky pri mori v Stredomorí, spoznávanie histórie, vodných športov ako i multikulturálne prostredie a nové sociálne kontakty z celého sveta v spojení so zdokonaľovaním sa v jazyku.

Škola ponúka nasledovné služby:

  • jasné a priestranné učebne vybavené klimatizáciou a modernými interaktívnymi tabuľami a výpočtovou technikou

  • študovňu s knižnicou

  • voľný WiFi prístup po celej budove ako aj v študentskej rezidencii

Ďalšie doplnkové služby:

  • široké spektrum ubytovania:

- v študentskej rezidencii
-
v hostiteľských rodinách
- v 2*-4* hoteloch

  • organizácia fakultatívnych výletov a spoločenských akcií so študentmi

  • transfer z/na letisko

Druhy jazykových kurzov a organizácia štúdia

Kurzy začínajú vždy v pondelok a počet týždňov a dĺžku pobytu si študent určuje sám. Je možné zvoliť si týždenný blok 20 alebo 30 vyučovacích hodín v dĺžke 45 minút ako aj individuálnu formu výučby, prípadne ich kombináciu. Možnosť zvoliť si všeobecnú angličtinu, obchodnú angličtinu alebo prípravu na certifikáty. Pred začiatkom kurzu študenti absolvujú vstupný test, na základe ktorého sú zaradení do zodpovedajúcej jazykovej úrovne (začiatočníci až pokročilí).

Druhy jazykových kurzov:

Kurzy všeobecnej angličtiny

- pre dospelých
- pre teenegerov
- pre kategóriu 50+

· štandardný – 20 v.h./týždenne
· intenzívny – 30 v.h./týždenne
· individuálna forma – one to one

Kurzy obchodnej angličtiny

· štandardný – 20 v.h./týždenne
· intenzívny – 30 v.h./týždenne
· individuálna forma – one to one

Kurzy angličtiny pre špecifické účely

· angličtina pre lekárov
· právnická angličtina
· angličtina pre turistický ruch

Príprava na certifikáty

· Business Preliminary
· Cambridge: First
· Cambridge: Advanced
· Cambridge: Proficiency

Dopravné spojenie:

Air Malta: Vienna Int. - Malta Luqa
Ryanair: Bratislava/Krakow/Budapest - Malta Luqa
Wizzair:   Vienna Int./Budapest - Malta Luqa

Web stánky mesta, okolia, atrakcií, typy na trávenie voľného času:

www.visitmalta.com

 

Pre bližšie informácie a cenové kalkulácie kontaktujte prosím Astris Language School
office@astris-school.com, 0904-111986

 
 
  

...a niečo od našich študentov na Malte

Malta je nádherný ostrov, aj keď je pravda, že mi tu chýba jedno veľké centrum, kde by sa dalo nájsť všetko dôležité. Škola sa však snaží usporadúvať množstvo výletov do okolitých miest, čo sa nám veľmi páči. A keby aj neusporadúvali, tak Malta ma super vybudovaný systém verejnej dopravy, s ktorou sa za 2 eura dostanete všade. Nadherné more, pláže, to čo tu príroda vytvrotila, no krása, to nehovorím o včerajšich skokoch z vyše 8 metrovej výšky v St.Peters pool. Malta je miesto pre objavovanie, oddych ale aj zábavu. Som rada, že sme si vybrali pobyt v rezidencii, atmosféra je tu naozaj príjemná, taká rodinná, páči sa mi, že sa tu stretne veľa mladých ľudi, zväčša spolužiaci z jazykovky, a večer si sadneme a rozprávame sa, pretože to je tá najlepšia škola ako sa nauciť po anglicky. 

Čo sa týka výučby asi nieje čo vytknúť, všetko sa dá dohodnúť, ak je niečo priliš tažké alebo naopak ľaľhké, dá sa s učiteľom porozprávať, prípadne zmeniť skupinu. One-to-one hodiny sú perfektné na zlepšenie si komunikačných schopností s native speakrom, ktorý vás napomenie, keď poviete niečo gramaticky nesprávne. Celkový dojem z nášho jazykového pobytu, možem povedať za nás obe, vnímame veľmi pozitívne, sme rady že sme sa rozhodli pre Maltu.

Alexandra K., Dolný Kubín
-----

Som Vaším dlžníkom, celý nápad s Maltou sa ukázal byť úžasný. Pobyt som si veľmi užila, od výučby až po voľnočasové aktivity.

Bola som v skupine upper-intermediate a mala som výbornú lektorku (Graziella), ktorej štýl výučby mi presne sadol. Páčilo sa mi, že nepoužívala učebnicu, ale celé hodiny boli v podstate len rozhovory. Ešte aj témy, ktoré vyberala, akoby vedela, čo nás zaujíma. Bolo nás v skupine striedavo 4-5, takže úplne ideálny počet. 

Počasie vyšlo tiež super, až na nejaké 2-3 zamračenejšie dni, tie sme využili na výlety. No a večeri vo Fuego Casa Latina už boli len čerešničkou na torte ;)
Ďakujem ešte raz.

Michaela C., Bratislava